Állásajánlatok

Érdekli egy olyan álláslehetőség, amelyben a legtöbbet hozhatja ki tudásából és képességeiből? Szeretne egy olyan vállalat tagjaként dolgozni, amely biztosítja a karrierje felépítéséhez szükséges tapasztalatokat és továbbképzési lehetőségeket? Amennyiben a válasz igen, üdvözöljük a Fordnál!

Az ovális kék Ford embléma a világ egyik legismertebb védjegye.  A Ford márkanév egyet jelent az élvonalbeli technológiai fejlesztésekkel és az egyik legnépszerűbb személyautó és haszongépjármű kínálattal. Hogy ezt a világszintű sikertörténetet tovább folytassuk, lelkes és hatékony munkaerőre van szükségünk, akik biztosítják jövőbeni eredményeinket.

Kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

SZERVIZ ASSZISZTENS

Állásajánlat

Feladatok:

Bejövő telefonhívások kezelése,
Számlázás, pénztár kezelés
Szerviz ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mail-ben
Szervizzel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
Ügyfél adatbázis karbantartása, nyilvántartások vezetése
Folyamatos együttműködés a munkafelvevőkkel, illetve az egyéb társterületekkel

Elvárások:

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés elkötelezettek a szakma iránt,
Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
Együttműködő, motivált, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

stabil cégcsoport biztonsága
Professzionális, támogató csapat
Alkalmazotti munkaviszony
Folyamatos fejlődési lehetőség
Nettó 260 000 Ft munkabér

Előnyt jelent:

Jászberényi lakhely
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Kérjük, hogy jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre [email protected]e-mail címre

Kapcsolat - elérhetőség

Kövessen minket a Facebookon

  • Facebook

Aktuális ajánlatok

Legfrissebb akciók Alföld Autóház Kft.

Márkakereskedés hírei

Legfrissebb hírek Alföld Autóház Kft.